Age of Wulin: Bitwy PvP dla ponad 1 300 graczy

Age of Wulin

Age of Wulin: premierę zaplanowano wstępnie na przyszły rok. Zamknięte beta testy powinny zaś rozpocząć się wiosną

Age of Wulin to ciekawie zapowiadająca się gra MMORPG w której wszystko kręci się wokół wschodnich sztuk walki. Gry jeszcze nie ma, ale już można zakładać gildie.
Dziś, 22 listopada, ruszyły fora gry Age Of Wulin dające już graczom możliwość formowania się w Gildie za pomocą systemu prywatnych grupowych wiadomości (znajdziecie je TUTAJ).

A nie trudno zgadnąć, że gildie w grze będą odgrywać bardzo znaczącą rolę. Twórcy gry ze Snail Games zapowiadają, że członkowie gildii będą czerpali z tego powodu spore korzyści: od władania Zamkami po możliwości nakładania podatków i brania udziału w specjalnych zadaniach.

W Age Of Wulin gildie będą mogły liczyć nawet 400 graczy. A to oznacza, że Wojnach Gildii będzie walczyć naraz nawet 1 300 graczy, bo każda gildia będzie jeszcze mogła zaprosić do 250 sprzymierzeńców.

Twórcy zdradzili tez nieco szczegółów o zamkach. Ich liczba w świecie gry będzie ograniczona, co wymusi na graczach potrzebę bacznego nadzoru nad zamkiem i posiadłościami, bo aż będą się prosiły o zniszczenie czy przejęcie. Przywódca gildii będzie mógł na przykład nając specjalny patrolu do ochrony własności.
A w samych zamkach będzie można budować (i udoskonalać) biblioteki czy areny treningowe.


Age of Wulin
Age of Wulin

Zdjęcia

  • Age of Wulin
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać