Age of Wonders III: Będzie polska wersja językowa (wideo)

Age of Wonders III

W Polsce gra Age of Wonders III zostanie wydana w wersji standardowej i premium, z bliżej jeszcze nieznanymi dodatkami

Strategii turowych nigdy za dużo. Najnowsza – Age of Wondres III – swoją premierę będzie miała już 25 marca. I co ważniejsze, gra ukaże się także w polskiej wersji językowej.
W Polsce grę Age of Wonders III wyda Techland. – Age of Wonders to legendarna seria i wieści o jej wskrzeszeniu od dłuższego czasu rozgrzewają fora internetowe. Nowa odsłona to propozycja zarówno dla tych graczy, którzy dobrze znają serię, a także dla tych którzy zetkną się z nią po raz pierwszy. Age of Wonders III to solidny i bardzo rozbudowany tytuł. Fani tego gatunku będą zachwyceni – zachęca Anna Jasińska z Wydawnictwa Techland.

I nie sposób jej odmówić racji.
Za grę Age of Wonders III odpowiadają twórcy poprzednich części, czyli holenderskie studio Triumph. Prace nad grą zajęły 3 lata, a twórców wsparł finansowo wielki fan serii – Markus Persson, twórca Minecraft.

Jaki jest efekt tych wszystkich prac?
W Age of Wonders III wylądujemy w samym środku konfliktu między Imperium Wspólnoty a Trybunałem Wysokich Elfów. Dostaniemy do dyspozycji 6 różnych klas postaci, podobno wielkie mapy do eksploracji, bohaterów niezależnych i oczywiście wielkie bitwy. Nie zabrtaknie też klasycznego rozwijania własnego królestwa.
Będzie też edytor map, multiplayer (z trybem hot seat).

Wszystko razem prezentuje się mniej więcej tak:


Age of Wondres III
Age of Wondres III
Age of Wondres III box

 

Zdjęcia

  • Age of Wonders III
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać