Ace of Spades: Premiera w grudniu

Ace of Spades
Ace of Spades to najnowsza produkcja studia Jagex, znanego chociażby RuneScape. Gra wygląda jak Minecraft, a może się też kojarzyć z Brick-Force.
Ace of Spades to shooter, w którym naraz może rywalizować 32 graczy. Ale równie ważne co strzelanie, jest budowanie. Budowanie w czasie rzeczywistym bunkrów, twierdz czy całej sieci tuneli.

– Jeśli jesteś znużony starymi, podobnymi do siebie shooterami, które wydaje się co roku w nowym opakowaniu i za wyższą cenę, to Ace of Spades będzie dokładnie tym, co szukasz: dynamicznym, wieloosobowym FPS'em dla 32 graczy ze środowiskiem, które można w całości dopasować i które będzie się rozwijać w trakcie walk – wyjaśnia David Solari ze studia Jagex. – Pomimo że gra nie była promowana w fazie produkcji, okazała się wręcz zaraźliwa: ponad dwa i pół miliona graczy wypróbowało jej prototyp. Połączyliśmy oparty na voxelach styl gier sandboksowych, takich jak Minecraft, z elementami walki pomiędzy klasami, znanymi choćby z gry Team Fortress, a to wszystko zostało wzbogacone zmieniającym się w czasie rzeczywistym środowiskiem – precyzuje Solari.

Jeszcze w grudniu ma być gotowa pełna wersja gry, która pojawi się na platformie Steam.
Ace of Spades
Ace of Spades

Zdjęcia

  • Ace of Spades
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać