Ace of Spades: Premiera 12 grudnia (wideo)

Ace of Spades

Ace of Spades, czyli sporo strzelania, trochę budowania

Ace of Spades to drużynowa strzelanina, która wygląda trochę jak Mincecraft. Ale w Ace of Spades nie tylko strzelamy, bo od czasu do czasu trzeba coś zbudować.
Gra Ace od Spades zadebiutuje 12 grudnia na platformie Steam (cena: 7,99 euro). Na dzień dobry będzie spory arsenał broni, cztery klasy i tryb wieloosobowy; od 8 do 32 graczy.

A skoro premiera już tak blisko, to twórcy ze studia Jagex przedstawili trochę szczegółów dotyczących map i trybów gry.

Diamond Mine
Tu trzeba jak najszybciej dostać się do kopalni i równie szybko wyzbierać diamenty. Wygrywa drużyna z największym łupem.

Demolition
Albo my zniszczymy bazę wroga, albo on zrobi to z naszą.

Occupation
Tu trzeba obronić własną bazę, a potem umieścić w przeciwnej bombę.

Jest też klasyczny Team Deathmatch i Zombie Mode. Jest Ranked Match, czyli system turniejów wykorzystujący cztery różne mapy zmieniające się co dwa tygodnie.

– Ace of Spades precyzyjnie łączy elementy odbywającej się w czasie rzeczywistym walki oraz konstrukcji, co daje niespotykany dotąd efekt – zachwala Arash Amini, producent gry Ace of Spades. – Gracze wyposażeni są w narzędzia i umiejętności do budowania skomplikowanych fortyfikacji, przeprowadzania skoordynowanych ataków oraz prowadzenia podstępnej i strategicznej taktyki wojennej, aby wyeliminować przeciwników z gry. Nie możemy się doczekać, kiedy nasi gracze udowodnią, jacy są kreatywni i niebezpieczni.

Zdjęcia

  • Ace of Spades
  • Ace of Spades
  • Ace of Spades
  • Ace of Spades
  • Ace of Spades
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać