Ace Combat 7: Skies Unknown. Wojna w powietrzu (wideo)

Ace Combat 7: Skies Unknown

Ace Combat 7: Skies Unknown

Fot. Project Aces

Twórcy gry Ace Combat 7: Skies Unknown zawsze stawiają przede wszystkim na widowiskowość powietrznych starć. W najnowszej części chcą też skoncentrować się na fabule.
Twórcy to w tym przypadku studio Project Aces mające też na koncie Ace Combat: Assault Horizon z 2011 roku. I zdaje się, że w zakresie podstawowych założeń rozgrywki oba tytuły są bardzo zbliżone.

To przede wszystkim mocno zręcznościowy model lotu, który ma nie przeszkadzać w widowiskowych walkach powietrznych, które toczymy za sterami współczesnych samolotów wojskowych (choć poza prawdziwymi myśliwcami są też nieco bardziej futurystyczne maszyny).

A o co chodzi w fabule, którą na nowym zwiastunie przygotowanym na targi E3 2017 chwalą się twórcy?
Rzecz dzieje w niezbyt odległej przyszłości, kiedy to dochodzi do fikcyjnego konfliktu między Królestwem Erusei a Federacją Osejską.
Ci pierwsi zajęli Międzynarodową Wieżę orbitalną, a ci drudzy przypuścili atak na stolicę królestwa za pomocą lotnictwa pokładowego.
Rodzina królewska oskarża też Federację o bezwzględne ataki na cywilów, a obie strony obarczają się nawzajem winą za rozpętanie konfliktu wzmacniając siłę swoich argumentów co raz większą liczbą samolotów wysyłanych na wraże pozycje.


Premiera gry Ace Combat 7: Skies Unknown - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - została wstępnie zaplanowana na 2018 rok. 

Zdjęcia

  • Ace Combat 7: Skies Unknown
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać