Załóż i pisz bloga w Gra.pl

Załóż i pisz bloga w Gra.pl

Fot. cpsUK / sxc.hu

W Gra.pl każdy może prowadzić swojego bloga. Wystarczy założyć konto i zacząć pisać.
Zacznij już dziś! Blogi w Gra.pl to funkcjonalność dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu. Po założeniu bloga możesz w nim pisać na tematy związane z grami oraz nowymi technologiami.


Warto dodać, że publikacja wpisu do bloga nie jest zatwierdzana przez redakcję. Także natychmiast po dodaniu wpisu do bloga pojawia się on na stronie głównej. Redakcja zastrzega sobie jednak możliwość usuwania i edytowania blogów, które będą służyły wyłącznie do promocji produktów jednej firmy.

Ustaw tytuł i opis bloga

Przed dodaniem pierwszego wpisu do bloga należy ustawić jego tytuł i opis. Tytuł powinien być stosunkowo zwięzły i konkretny - charakteryzujący Twojego bloga. Np. "Fotograficzne Opole", "Historycznie o Opolu", "Blog Kozaka" itd. itp. Natomiast w opisie warto w kilku zdaniach streścić to, o czym zamierzasz pisać oraz możesz w kilku słowach napisać coś o sobie.

Ustaw zdjęcie charakteryzujące Twojego bloga

W tym miejscu ustawiamy zdjęcie, które będzie wyświetlało się przy każdym Twoim wpisie. Może to być Twoje zdjęcie lub jakiekolwiek inne, powiązane z tematyką blogaGotowy? Zacznij pisać blog w Gra.pl!

Zdjęcia

  • Załóż i pisz bloga w Gra.pl

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
killer
killer pon., 2012-04-02 21:20

Spróbuję coś raz na jakiś

Spróbuję coś raz na jakiś czas napisać i podesłać, jeżeli znajdę coś ciekawego :)

Login
Login śr., 2012-04-11 18:19

Właśnie, kwestia doboru

@killer:

Właśnie, kwestia doboru interesującego tematu :)

Polecamy