Wiedźmin Dom ze szkła: Dziś premiera (wideo)

Wiedźmin Dom ze Szkła

Wiedźmin Dom ze Szkła

Premiera gry została przełożona na przyszły rok, ale komiks Wiedźmin Dom ze Szkła wyszedł zgodnie z planem. A w nim: wyprawa na skraj Czarnego Lasu i tajemnica tytułowego Domu.
Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła to wspólne przedsięwzięcie studia CD Projekt RED pracującego nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon i jednego z najbardziej znanych wydawnictw zajmujących się komiksem, czyli Dark Horse Comics.

Za Dom ze Szkła odpowiada Paul Tobin, Joe Querio i Dave Johnson. W ich historii wraz z Geraltem wyruszymy na skraju Czarnego Lasu. Po drodze Geralt natknie się na wdowca, którego martwa i żądna krwi żona zamieszkuje opuszczoną posiadłość zwaną Domem ze Szkła. Niekończące się korytarze, gdzie przerażające niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem oraz skrywana przez Dom tajemnica sprawią, że Geralt będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich wiedźmińskich umiejętności, aby rozwiązać zagadkę Domu i przeżyć...

Pierwsza część komiksu jest już dostępna - także w polskiej wersji językowej - na platformie Dark Horse Digital. Za 3,99 dolara.


Wiedźmin Dom ze Szkła

 

 

Zdjęcia

  • Wiedźmin Dom ze Szkła
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać