Razer Artemis: Kontroler do twojego mecha

Razer Artemis: Kontroler do twojego mecha

Razer Artemis ma mieć w pełni programowalne wszystkie przyciski

Fot. Redakcja gra.pl

W 3049 roku wszyscy będą takie mieli… Na razie jest tylko prototyp specjalnego kontrolera przeznaczonego tylko do jednej gry: MechWarrior Online.
Razer od czasu do czasu wyskakuje z nietypowymi pomysłami. Takimi jak kontroler Hydra, czy Blade, czyli połączenie laptopa z tabletem. A teraz jest Artemis, którego zaprezentowano na E3. To prototyp kontrolera do gry MechWarrior Online.

Jego wygląd jest oczywiście inspirowany futurystycznymi mechami, którymi będziemy kierować w grze. Jej akcja rozgrywa się w 3049 roku, a polega na walce potężnych BattleMechów. Dowodzimy własną maszyną, modyfikujemy ją, dobieramy broń, osłony, itd.

– Oryginalny MechWarrior na PC był tytułem, który miał kluczowy wpływ zarówno na mnie, jak i na wielu innych graczy na całym świecie – komentuje Robert Krakoff, prezes Razer USA. – Kiedy dostaliśmy informację o rozpoczęciu prac nad MechWarrior Online byliśmy bardzo podekscytowani możliwościami współpracy z Piranha i Infinite Game Publishing, które się przed nami otworzyły. Chcemy, aby – dzięki Artemis – firma Razer miała swój wkład w rozwój kolejnej generacji słynnych walk mechów.


Zdjęcia

  • Razer Artemis: Kontroler do twojego mecha
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać