Nvidia Charity Stream: Granie i pomaganie

Nvidia Charity Stream

Nvidia Charity Stream, czyli 36 godzin grania i namawiania do rejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku i przekazywania pieniędzy na Fundację DKMS

Fot. Nvidia

Łozo, Jankes, reZigiusz, Izak i gracze z Team Nvidia Polska będą grać przez 36 godzin i przy okazji zachęcać do przekazywania darowizn na Fundację DKMS.
W akcji charytatywnej wezmą udział gracze z Team Nvidia Polska i ich zaproszeni goście, między innymi Krzysztof „Jankes" Jankowski, prezenter znany z Radia ESKA i TVP2 i wokalista Wojciech „Łozo" Łozowski, były lider zespołu Afromental.

W sobotę, 9 grudnia, o godzinie 12, zaczną grać w PlayerUnknown's Battlegrounds, Fortnite, Destiny 2 i Counter Strike: Global Offensive w studiu w Warszawie.
Łącznie wszyscy spędzą na graniu 36 godzin.

Oprócz nich w wyzwaniu wezmą udział także reZigiusz, Izak, Pasha Biceps, Nervarien czy Wonziu. Będą też drużyny esportowe: PRIDE, Team Kinguin i AGO Gaming.

Wszystko będzie oglądać w internetowej transmisji wydarzenia na kanale twitch.tv/nvidiageforcepl.
Przez cały czas uczestnicy Nvidia Charity Stream będą namawiać widzów do rejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku i przekazywania pieniędzy na Fundację DKMS.

- Z raportu ośrodka badawczego TNS Polska dla naszej fundacji wynika, że czterech na pięciu Polaków opowiada się za ideą dawstwa szpiku, a jednocześnie ponad dwie trzecie Polaków nie wie, co to tak naprawdę oznacza - tłumaczy dr Tigran Torosian, lekarz hematolog i dyrektor medyczny Fundacji DKMS. - Niczym to dawcy nie grozi. Zresztą od dawna w ogromnej większości przypadków komórki macierzyste pobiera się z krwi obwodowej.

- Ta edycja jest wyjątkowa, bo nie zbieramy wyłącznie pieniędzy dla Fundacji DKMS, ale również chcemy edukować. Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie liczba osób zarejestrowanych w bazie potencjalnych dawców szpiku znacznie wzrośnie – zaznacza Jan Adryański, Community, PR Manager Central Eastern Europe w Nvidia.

Szczegóły na www.nvidia.pl/geforce/nvidia-charity-stream.

Zdjęcia

  • Nvidia Charity Stream
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać