IKEA UPPLEVA - telewizor i szafka w jednym

IKEA UPPLEVA

Zestaw UPPLEVA - telewizor wraz ze sprzętem grającym i szafką w jednym

Fot. IKEA

Kilka pilotów, każdy do innego sprzętu, plączące się kable od zasilania i głośników? IKEA, której styl słynie z użyteczności w czerwcu rozpocznie sprzedaż zestawu: telewizor, dvd, głośniki i szafka.
Podoba Ci się UPPLEVA?
- To nie jest tylko telewizor, ani tylko mebel - słyszymy w spocie promującym UPPLEVA. To wszystko w jednym. Zestaw składa się z przenośnego subwoofera oraz korpusu, w którym znajduje się telewizor, odtwarzacz DVD i Blu-ray oraz głośniki. W urządzenie wbudowane jest też radio z wejściem na iPoda lub inny odtwarzacz mp3.

Niby nic szczególnego, a jednak. Do tej pory nie sposób znaleźć na rynku podobnego zestawu. Podczas oglądania wideo promującego urządzenie - jaki pierwsze rzucają się w oczy plączące się kable. Przeciętny Kowalski zapewne spojrzy i powie... o kurcze, rzeczywiście zawsze jest z tym problem. Kolejne sekundy tego promocyjnego spotu mijają, a już w głowie plącze się myśl: muszę to mieć.


I pewnie znajdzie się wielu takich, bo IKEA zapowiada, że na sprzęt będzie udzielała aż pięcioletniej gwarancji. Elektronika będzie produkowana przez chińską firmę TCL Multimedia, która znana jest ze sprzętu produkowanego pod marką Thomson.

Zestaw ma kosztować od 3 000 zł i w polskich sklepach IKEA ma być dostępny jesienią tego roku.

 

Zdjęcia

  • IKEA UPPLEVA

Wideo

Gram okazjonalnie, zwłaszcza na iPadzie. Pracuję w Mediach Regionalnych i zajmuję się rozwojem serwisów internetowych, w tym Gra.pl. więcej »
wojtek
Autor:wojtek
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać