Dmitrij Glukhovsky w Polsce

Dmitrij Glukhovsky - Witajcie w Rosji

Dmitrij Glukhovsky - Witajcie w Rosji

Dmitrij Glukhovsky przerywa swoje prawie pięcioletnie milczenie i powraca do swoich czytelników z dwoma nowymi pozycjami.

Witajcie w Rosji to zaskakująca powieść, która w bezwzględny sposób obrazuje problemy kraju Putina. Za pomocą kilkunastu opowiadań autor przedstawia kraj rządzony przez grupę oligarchów. Powieść jest mieszanką przemyśleń dotyczących faktycznych wydarzeń i osób z fikcją i satyrą.

FUTU.RE natomiast pozwoli czytelnikom poznać nową utopię. Ludzie odkryli sekret nieśmiertelności. Ziemia zamieszkiwana jest przez wiecznie pięknych, zdrowych ludzi. Można powiedzieć – doskonałość. Cena za to jednak jest wielka – wieczne życie wiąże się z rezygnacją z posiadania potomstwa.

Fani Uniwersum Metro 2033 i samego pisarza będę mieli okazję się z nim spotkać, ponieważ Dmitrij odwiedzi Polskę już 28 maja (środa). Spotkanie odbędzie się w warszawskim salonie Empik przy ul. Marszałkowskiej 116/122 o godzinie 18.00. Oprócz rozmowy o książce Witajcie w Rosji jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu będzie przedstawienie fanom serii Uniwersum Metro 2033 autora pierwszego polskiego tytułu, który już niebawem ukaże się w ramach tego cyklu. 

Zdjęcia

  • Dmitrij Glukhovsky - Witajcie w Rosji
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać