Darmowe gry online w Gra.pl! Zagraj już teraz

Zrzut z gry Goodgame Empire

Fot. mat. Goodgame

Empire, Big Farm i Poker - to pierwsze trzy, zupełnie darmowe gry online, które udostępniamy Wam w Gra.pl. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.
Do tej pory w Gra.pl mogliście czytać przede wszystkim o nowościach z rynku gier, nowych technologiach oraz recenzje gier. Sami też mogliście i nadal możecie prowadzić bloga oraz samodzielnie przygotować recenzję gry lub sprzętu. Do tego zestawu dodaliśmy kolejną możliwość - gry online. Na początek uruchomiliśmy trzy gry online od firmy Goodgame. Są to Empire, Big Farm i Poker.

Empire to przeglądarkowa gra strategiczno-ekonomiczna. Budujesz w niej własny zamek, tworzysz potężną armię i masz możliwość podbijania świata.

Big Farm pozwala wcielić się w przedsiębiorczego farmera i odkrywać w sobie nowe powołanie. W przeglądarkowej grze Big Farm uprawiamy rośliny, hodujemy zwierzęta i nieustannie rozwijamy swoją farmę.

Możesz też zagrać w najsłynniejszą odmianę pokera - Texas Hold'em z innymi zawodnikami z całego świata. Jest to jedna z najbardziej dynamicznych odmian pokera. Zagraj teraz i zostań mistrzem pokera.

Prosty dostęp do tych trzech gier oraz wszystkich nowych, które będą pojawiać się w Gra.pl masz z poziomu głównego menu portalu - Gry online.

Darmowe gry online w Gra.pl
Zobacz darmowe gry online w Gra.pl

Zdjęcia

  • Zrzut z gry Goodgame Empire

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy