13 Festiwal Fantastyki Falkon: Licho nie śpi!

13 Festiwal Fantastyki Falkon
Mnóstwo gości, mnóstwo książek i komiksów, jeszcze więcej atrakcji i cała masa gier. W dniach 23-25 listopada w Lublinie odbędzie się największy po tej stronie Wisły festiwal poświęcony fantastyce.
Program tegorocznego Falkonu to lista, na której znajdziecie blisko 500 punktów. Są gry komputerowe, planszowe i fabularne. Jest cały blok gier i zabaw dla dzieci, a do tego warsztaty, konkursy, pokazy, stoiska wystawców i spotkania z czołowymi polskimi pisarzami. Będzie Jakub Ćwiek, Andrzej Pilipiuk, Jarosław Grzędowicz i Andriej Diakow.

Jest wreszcie mnóstwo prelekcji, których już same tytuły powinny zainteresować miłośników wszystkiego, co związane z fantastyką. Np. Aaaaby zostać Sithem – poradnik dla zagubionych. Albo Star Trek w popkulturze. Albo Szczęście i Pech w grach RPG, czyli kapryśne koło fortuny. Albo Jak zrobić kostium z Gwiezdnych Wojen? Czy wreszcie A po kiego grzyba nam bard?!

Więcej znajdziecie na stronie www.falkon.co

Czas
23-25 listopada 2012

Miejsce
Targi Lublin, Szkoła Podstawowa nr 20

Bilety:
Na cały festiwal: 40 zł
Sobota – niedziela: 30 zł
Piątek: 20 zł
Sobota: 25 zł
Niedziela: 15 zł 

Zdjęcia

  • 13 Festiwal Fantastyki Falkon
Komentarze
AMOK
AMOK pon., 2012-11-12 12:27

Fajnie, że coś takiego jest organizowane

Bo tylko falkon jeszcze się trzyma - LGP już nikomu nie chce się przygotowywać. Widziałem, że jest sporo turniejów np. w LoLa albo Call of Duty tylko nagrody strasznie słabe i nikomu spoza Lublina lub najbliższych okolic nie będzie chciało się przyjeżdżać żeby o nie rywalizować.