drukuj

Need for Speed: Hot Pursuit na iPada

Need for Speed: Hot Pursuit na iPada

Fot. wojtek

Need for Speed: Hot Pursuit był pierwszą grą jaką zainstalowałem na nowiutkim iPadzie. Od tamtej pory, za każdym razem jeżeli ktoś pyta mnie o iPada - nie mówię zbyt dużo, po prostu włączam Need for Speed: Hot Pursuit i sugeruję wypróbowanie.

Cały urok ścigania się na iPadzie polega na tym, że kieruje się ruchami tabletu, a nie przyciskami. Zresztą, zobaczcie sami i jeżeli jeszcze nie macie tej gry na swoim urządzeniu, to gorąco polecam!


Zdjęcia

  • Need for Speed: Hot Pursuit na iPada
Gram okazjonalnie, zwłaszcza na iPadzie. Pracuję w Mediach Regionalnych i zajmuję się rozwojem serwisów internetowych, w tym Gra.pl. więcej »
wojtek
Autor:wojtek
Komentarze
killer
killer pon., 2012-04-02 21:30

...

Wygląda świetnie, chociaż na iPada jeszcze nie udało mi się nazbierać. Na szczęście jedynka jest coraz tańsza, także niedługo, niedługo

LuiN
LuiN czw., 2012-04-05 19:40

@killer

Jedynka niestety nie pokaże już maksimum graficznego, jakie przewidziało EA. Ale nie martw się - dwójka poszła ostro w dół po premierze "The New iPad". Jak dla mnie sprzęt jest i tak zbyt kobylasty do grania w gry korzystające z akcelerometru i żyrokompasu. No ale rzecz gustu.

wojtek
wojtek czw., 2012-04-05 20:13

To prawda. Zainstalowałem

@LuiN:

To prawda. Zainstalowałem wczoraj Ininity Blade na jedynce i ciężko... ciężko idzie. Co się raczej nie zdarzało na iPadzie - zdarza się, że aplikacja po prostu się wyłącza.

killer
killer czw., 2012-04-05 23:32

Zdaję sobie z tego sprawę,

@LuiN:

Zdaję sobie z tego sprawę, ale 2 koła na najbiedniejszą wersję nowego iPada, to trochę dużo... za dużo jak dla mnie