drukuj

Company of Heroes 2 zapowiedziany! Będzie front wschodni

Magazyn PC Gamer w najnowszym numerze zamieścił duży artykuł o Company of Heroes 2. Tak, żołnierze! Tym razem trafimy na front wschodni!

To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników II Wojny Światowej, strategii i RTS-ów. Pierwsza część gry była wyśmienita. Przyznaję, że gram w nią do tej pory. Zarówno grafika, jak i mechanika gry były i są doskonałe.

Do tej pory rozgrywki odbywały się jedynie na froncie zachodnim. Na wschód przenosił nas jeden z modów Company of Heroes: Eastern Front. Mod bardzo dobry, wielokrotnie nagradzany, ale umożliwiający grę tylko w multiplayer.

Co wiemy o nowej odsłonie gry? Będzie opierać sięna nowym silniku - Essence 3. Grać będziemy Rosjanami. Większość walk odbywać będzie się w śniegu co wpłynie na mobilność pojazdów jak i szybkość poruszania się piechoty. 

 Poprawiony i rozbudowany został system osłon, a środowisko w grze - budynki czy przeszkody lub fortyfikacje - będzie można dosłownie równać z ziemią. I ma być to jeszcze bardziej widowiskowe. 

Gra ma wyjść w 2013 roku.  

uziel
Autor:uziel
Komentarze
AMOK
AMOK pt., 2012-08-10 07:38

Czekam

Bardzo niecierpliwie czekam na wyjście CoH 2 :) Szkoda, że zamknięte zostało Company of Heroes: Online, bo na prawdę podobało mi się to połączenie MMO i strategii i na prawdę przyjemnie się grało ale cóż pozostaje czekać na dwójkę :)