drukuj

Pierwsza moja gra -GTA

Pierwszy tytuł gry na PC jaki męczyłem to GTA (Grand Theft Auto). Długie godziny poświęcone na poznawaniu środowiska gry powodowały że całkiem tą grą przesiąkłem na długie dni, miesiące i z sentymentem powracam do tamtych chwil.
W skrócie chodzi o to by chodzić po mieście "pożyczać" sobie wszelkie możliwe pojazdy i przejmować się przepisami jakie normalnie obowiązują na drodze. Dodatkowo smaczku dodają liczne misje, zadania, pościgi jakie leją się strumieniami. Prócz chodzenia i śmigania różnymi środkami lokomocji są także dostępne inne narzędzia szerzące zniszczenia. Oczywiście chodzi o różnego rodzaju uzbrojenie.
Gra ze względu na swe mocno brutalne podejście do miastowego życia przeznaczona była głównie dla dorosłego osobnika. W głównej mierze spowodowane było to tym że cała akcja kręciła się wokół kradzieży, strzelanin, krwawych pościgów (pieszych się nie oszczędza) i słała się morzem ciał.
Od tamtej pory sięgałem po coraz to inne tytuły zgłębiając i poszerzając zakres swojego komputerowego doświadczenia.

A jaki był Wasz pierwszy tytuł???

Pochwalcie się w komentarzach :)

sars1984
Autor:sars1984
Komentarze
ZicZac
ZicZac czw., 2012-04-26 17:54

Pierwsza wogóle, to taka

Pierwsza wogóle, to taka polka podróba heroes III, Clash.
pierwsza fajna: red FAction

PasS
PasS pt., 2012-05-04 23:29

Moja Pierwsza....

Pierwsza gra z jaką miałem do czynienia na PC to z tego co pamiętam była gra Heroes of Might and Magic.
Pierwsza zachwycająca swoją grywalnością część, co to były za czasy, kiedy pykało się wiele godzin w jedną rozgrywkę...
Niewątpliwie Gry z serii Heroes zapadną w pamięć nie tylko mi ale i wielu innym graczom i czuję, że znalazło by się o wiele bardzo dużo ludzi, którzy również swoją przygodę z kompem zaczynali właśnie od Herosów :)

Paweł Wiater
Paweł Wiater śr., 2012-06-06 09:39

sars1984 no to wbiłeś mi

sars1984 no to wbiłeś mi ćwieka bo szczerze mówiąc nie pamiętam swojej PIERWSZEJ gry przy której siedziałem. Mogę jedynie wymienić pierwsze jako takie, przy których spędzałem długie godziny: Fallout. Broken Sword, Jack Orlando, Ace Ventura, Constructor, Kevi sam w domu (tak była taka produkcja a do tego niesamowicie grywalna :) ) i wiele wiele innych :)