drukuj

Angry Birds

SimFarm

Fot. sandraszy

Przyznam uczciwie, że wirtualny świat gier jest dla mnie obcy. W moim życiu istniały tylko trzy tytuły, które powodowały, że zamiast uczyć się ortografii wolałam popykać na kompie.

1. SimFarm - klasyka gatunku od Maxisa. Ekonomiczna gra ucząca użytkownika jak często należy doić krowy, jak wygrywać nagrody na lokalnych jarmarkach oraz jakie nawozy zwalczają dane szkodniki. Zabawne. 

2. Neverhood - tę gre chyba jeszcze gdzieś trzymam w kartonach. Była dla mnie o tyle ważna, że rozpoczęła moją miłość do animacji poklatkowych, plastelinowych potworków oraz twórczości samego Tima Burtona. 

3. The Settlers - ale tylko 1! podbijanie dziewiczych terenów oraz walki z plemionami to dla średnio dojrzałej dziewczynki było czymś.

Teraz, kiedy jestem już powiedzmy dorosła, nie mam takich gier, które mogłyby mnie tak pochłonąć, ale drodzy czytelnicy jest promyk nadziei. Od niedawna stałam się całkiem przypadkiem posiadaczką smartfona i odkryłam plagę wszelkich wolnych chwil, pogromców nudy i niekończących się kolejek w przychodniach, katów PKP. 
Panie i Panowie, przedstawiam oczywiście Angry Birds. Gra tak prosta, że aż zabawna i nawet ja potrafię osiągać w niej wyniki. Jestem totalnie od niej uzależniona i polecam wszystkim dziewczynom aby zainstalowały ją na swoich komórencjach. Poczujecie odrobinę chłopięcego funu!

Zdjęcia

  • SimFarm
  • Neverhood
  • The Settlers
  • Wściekłe Ptaszeki
nie ma takiej społeczności, na której się nie zalogowałam.
sandraszy
Autor:sandraszy
Komentarze
wojtek
wojtek czw., 2012-04-19 17:52

...

Ooo tak :) Angry Birds + PKP to optymalne połączenie :)

bender
bender czw., 2012-04-19 19:11

neverhood był rewelacyjny.

neverhood był rewelacyjny. Dlatego polecam gry czeskiego studia Amanita Design - samorost i machinarium. wizualnie mało co moze się z nimi równać.

Paweł Wiater
Paweł Wiater pt., 2012-04-20 18:20

Neverhood - klasyka! :D

Neverhood - klasyka! :D Settlersi również, ale ja jednak zagrywałem się do upadłego w II część. Potem niestety seria poszła w dość dziwnym kierunki :/ ale na szczęście pojawiło się Knights & Merchants! :D