drukuj

Survarium: wysyłanie zaproszeń do alpha testów dla graczy międzynarodowych opóźnione

Survarium alpha

Obrazek przedstawiający jedną z anomalii w grze.

Fot. Vostok Games.

Każda osoba zainteresowana projektem Survarium może się trochę niecierpliwić skąpymi informacjami jakie płyną od autorów gry. W połowie czerwca miała zostać udostępniona alpha wersja Survarium dla graczy międzynarodowych(Rosjanie już grają). Wystąpiły jednak pewne komplikacje, które spowodowały opóźnienie alpha testów. Czas ich rozpoczęcia nie został dokładnie określony, ale powinno to nastąpić już wkrótce, ponieważ autorzy wczoraj udostępnili cztery obrazki z gry, a w nich widzimy dwie anomalie, które miały być w nowej wersji ich produkcji. Zachęcam do obejrzenia obrazków, a także do zaznajomienia się z informacją od autorów o opóźnionych testach gry:

"W ciągu ostatniego miesiąca ciężko pracowaliśmy nad wersją alpha gry Survarium. Podwoiliśmy liczbę testerów, a także wprowadziliśmy mnóstwo udoskonaleń. Chcieliśmy wydać wersję 0.12 w połowie czerwca, ale niektóre poprawki okazały się trudniejsze do zrealizowania niż sądziliśmy. Przerywamy milczenie i chcemy Wam przedstawić informacje na temat nowego klienta gry.

Problemy z synchronizacją postaci zostaną naprawione. Wdrożony zostanie całkowicie zmodyfikowany system synchronizacji bohaterów. Wprowadzimy nową lokację do gry pt: "Szkoła", a także dodane zostaną anomalie i artefakty do gry (dostępne będą tylko dwie anomalię). Zmianie ulegnie interfejs naszej produkcji, który powinien ułatwić zmianę ekwipunku i broni. Poprawki będą dotyczyć końcowego lobby po meczu. Po wprowadzeniu wersji 0.12 zwiększymy także ilość alpha testerów.

Co do informacji na temat międzynarodowych testów gry - będziemy Was informować na bieżąco o postępach prac. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość."

Ruslan Didenko, lider projektu Survarium.  

Zdjęcia

  • Survarium alpha
  • Survarium alpha
  • Survarium alpha
  • Survarium alpha
Student Elektroniki i Telekomunikacji. Lubię sport, podróże, interesuje się grami.
matizek92
Autor:matizek92
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać