drukuj

Survarium rozwija się pełną parą

Rudnya

Fot. Vostok Games

Dawno nie podałem żadnych informacji na temat gry Survarium, a w marcu tak wiele się wydarzyło! Jeśli wszyscy autorzy gier wydawaliby łatki tak, jak pracownicy Vostok Games, to dzisiejsze gry byłyby szybko i sprawnie naprawiane, a nowych rzeczy byłoby nam pod dostatkiem (ach te DayZ).

W marcu udostępniono klienta gry oznaczonego numerkiem 0.20, w ciągu trzech dni wydano kolejne cztery łatki do Survarium i w chwili obecnej aktualna wersja gry oznaczona jest numerkiem 0.20e. Jak dużo się zmieniło? Tutaj mała kryptoreklama: odwiedźcie stronę www.survariummo.pl, a zobaczycie pełną listę zmian :)
W skrócie najważniejsze zmiany to:

- Dodano wsparcie dla drużyn. Liczba osób została ograniczona do trzech graczy. Gdy zawodnicy będą łączyć się w grupy, znajdą się oni w tym samym zespole. 
- Można aktywować konto premium. Doświadczenie, reputacja i pieniądze będą zwiększone o 50%. Gracze, którzy zakupili pakiet założyciela otrzymają specjalne kody, które muszą aktywować. Otrzymany kod można wykorzystać tylko do przypisanego konta.
- Zmieniono system zadań. Teraz każda frakcja oferuje jedno zadanie na dzień. Wykonanie tego zadania zwiększy lojalność pomiędzy Tobą, a frakcją. Kontynuowanie zleceń wobec danej frakcji będzie powodowało zwiększenie punktów lojalnościowych o 25%. Nie wykonywanie zadań wyzeruje punkty lojalnościowe. Gracze mogą wykonywać zadania dla różnych frakcji, ale wtedy punkty lojalnościowe będą zwiększane o 5%.   
- Angielski czat gry. (ALLELUJA!)

Oczywiście lista poprawek jest bardzo długa i zmiany dotyczą każdego aspektu gry.

Na zaostrzenie apetytów podsyłam Wam nowe obrazki z Survarium. Klimat aż kipi z ekranu, a przecież to tylko mapy do drużynowego deathmatchu... aż strach pomyśleć co będzie w trybach wolnej gry i kooperacji :) Wkrótce dodam kolejny wpis opisujący wrażenia z zamkniętej bety. W końcu tyle zmian wprowadziło, że warto ponownie wrócić do tej gry na dłuższy czas.    

Zdjęcia

  • Rudnya
  • Stacja Radiowa Vostok
  • Zakłady chemiczne
  • Mamayev Kurgan
  • Mamayev Kurgan
Student Elektroniki i Telekomunikacji. Lubię sport, podróże, interesuje się grami.
matizek92
Autor:matizek92
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać