drukuj

Gameplay, obrazki i fanowski serial - Survarium

Survarium Rudnya

Ileż to rzeczy wydarzyło się ostatnio w świecie Survarium! Po pewnym okresie posuchy, pracownicy Vosotk Games postanowili odejść od pracy i podzielić się nowymi informacjami na temat ich najnowszej produkcji.

W najnowszym dzienniku alpha, gracze europejscy zostali poinformowani o zbliżających się alpha testach. Opóźnienia są strasznie długie, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. W ciągu kilku tygodni ma zostać stworzone narzędzie, które pozwoli klientowi gry obsługiwać dwie wersje językowe, co jest kluczowe do rozpoczęcia zamkniętych alpha testów. O ile światowa społeczność graczy nie może doczekać się zaproszeń, to w krajach rosyjskojęzycznych rozpocznie się wkrótce zamknięta Beta. Sam nie wiem jak taką sytuację skomentować, ale traktowanie społeczności światowej względem rosyjskiej jest, w moim odczuciu, nie na miejscu. 

Po smętnych informacjach czas na bardziej pozytywne. Survarium zostało zaprezentowane na targach iGames, gdzie zebrało wiele pozytywnych opinii. 

Po nowych screenach i gameplayach możemy zauważyć, że klimat w Survarium jest jedną z ważniejszych rzeczy. Poniżej możecie zobaczyć galerię i sami ocenić, czy będziecie chcieli wziąć udział w zbliżającej się apokalipsie.

Na koniec chciałbym Wam zaprezentować amatorski serial w świecie Survarium. Na początku nowego roku zostanie wydane kilka kolejnych odcinków!

PS. Osoby, które dopiero zainteresowały się grą mogą ciągle zarejestrować się do alpha testów!

PS2. Na stronie www.survariummo.pl trwa konkurs, gdzie do wygrania jest konto Steam z grą How To Survive!

 

Zdjęcia

  • Survarium Rudnya
  • Survarium Rudnya
  • Survarium Rudnya
  • Survarium Rudnya
  • Survarium Rudnya
  • Survarium Rudnya
  • Survarium Rudnya
Student Elektroniki i Telekomunikacji. Lubię sport, podróże, interesuje się grami.
matizek92
Autor:matizek92
Komentarze
ytong77
ytong77 czw., 2013-11-07 00:53

Zaostrzają apetyt

takie gameplaye i grsfiki. Czuc klimat Stalkera. Nie przepadam za F2P, ale trzymam za tę grę kciuki.